Posted in 2018 Filmleri izle Aksiyon Filmleri izle Dram Filmleri izle Gerilim Filmleri izle

Alfa Kurt – Alpha izle

Alfa Kurt – Alpha filmini filmbaba farkı ile full hd tek parça olarak türkçe dublaj seyredebilirsiniz.

Continue Reading
Posted in Gerilim Filmleri izle Korku Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Kapan – Get Out izle

Gerilim ve Korku kategorilerinde gördüğümüz ve güzel izlenebilir seyir zevki veren Kapan – Get Out filmini ekledik. Kapan – Get Out izle, 2017 ABD yapımı olan Kapan – Get Out filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in 2018 Filmleri izle Bilim Kurgu Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Tau izle

Filmimizde manyak deli bir mucitin yapmış olduğu projeleri denemek için birini aramaktadır. Bir kızı kaçırır ve onda denemek ister. Fakat kız bu evden kaçmak ister. Ona kim mi yardım ediyor ? Bir robot. Tau adındaki robotumuz ilginç bir şekilde duyguyla yüklenir ve bu kıza yardım etmek ister. Tau izle, 2018 ABD yapımı olan Tau filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Aksiyon Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Kara Şövalye – The Dark Knight izle

2008 Amerikan yapımı imdbnin en iyi filmleri sıralamasında 9.0 puanla 3.sırada yer alan yeni dünyanın en iyi filmi olarakta gösterilen Aksiyon Gerilim türündeki mükemmel film sizler için sitemizde. Kara Şövalye – The Dark Knight izle, 2008 ABD yapımı olan Kara Şövalye – The Dark Knight filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Macera Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Kanlı Elmas – Blood Diamond izle

Glory ve Son Samuray filmlerinin yönetmenliğini yapan Edward Zwick ve başrolünde Di Caprio’nun bu filmde gösterdiği müthiş performans filmimiz Dram Gerilim ve Macera türlerinde karşımıa çıkıyor. Kanlı Elmas – Blood Diamond izle, 2007 ABD yapımı olan Kanlı Elmas – Blood Diamond filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Polisiye Filmleri izle Suç Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Baba 3 – The Godfather 3 izle

Sinema tarihinin başyapıtlarından olan Baba serisinin ilk iki filminden tam 16 yıl sonra çekimlerine başlanan Baba 3 – The Godfather 3 yine bizlere muhteşem bir film zevki sunuyor. Baba 3 – The Godfather 3 izle, 1990 ABD yapımı olan Baba 3 – The Godfather 3 filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Polisiye Filmleri izle Suç Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Baba 2 – The Godfather 2 izle

İlk filminden sadece 2 sene sonra 2.si çıkan Baba 2 filmi imdb den 9 alarak ta zirvedeki yerini korudu. Al Pacino ve Robert De Niro nun efsane oyunculuklarını izleyeceğiz. Baba 2 – The Godfather 2 izle, 1974 yapımı olan Baba 2 – The Godfather 2 filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Polisiye Filmleri izle Suç Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Baba – The Godfather izle

1972 yılında çıktığı günden bu yana 46 yıl geçmesine rağmen hala zirvede oturan Baba filmi sizler için eklendi. Baba – The Godfather izle, 1972 yapımı olan Baba – The Godfather filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in 2018 Filmleri izle Aksiyon Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

How It Ends izle

Başrollerinde Uyumsuz filminin başrolü Theo James ve Kara Panter filminin başrol oyuncusu Forest Whitaker bulunuyor. Filmimizin konusunda ise Eşinden haber alamayan kahramanımız eşini kurtarmak için yola koyulacaktır.How It Ends izle, 2018 ABD yapımı olan How It Ends filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in 2018 Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Komedi Filmleri izle Yerli Film izle

Cebimdeki Yabancı izle

Önemli işlerde bulunan bir grup arkadaş eşleriyle toplanıp yemek yerler. Fakat bu yemek sıradan bir yemek değildir. Herkes telefonunu ortaya koyacak ve bütün gece gelen aramalar mesajlar okunacaktır ve bütün sırlar açığa çıkar. Bakalım neler olacaktır hep birlikte göreceğiz. 2018 Türkiye yapımı olan Cebimdeki Yabancı filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading