Posted in 2018 Filmleri izle Altyazılı film izle Dram Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Hint Filmleri izle

Diya izle

Diya 2018 yapımı bir hint filmi dram ve gerilim türünde olan hindistan yapımı diya filmini türkçe altyazılı olarak 720p kalitesinde full hd tek parça olarak kesintisiz izleyebilirsiniz Yayın tarihi: 27 Nisan 2018 olan film hdfilmbaba.com’da NETTE İLK izleme şansı iyi seyirler

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Hint Filmleri izle Spor Filmleri izle

dangal izle HD

dangal izle, dangal türkçe dublaj olarak ya da altyazılı izleyebilirsiniz dangal youtube fragmanı ilk parttan hdfilmbaba.com iyi seyirler diler

Continue Reading
Posted in 2018 Filmleri izle Altyazılı film izle Dram Filmleri izle Hint Filmleri izle Komedi Filmleri izle

hichki izle (2018)

Hichki izle, Hint yapımı uzun süredir beklenen film sitemizde 2018 yapımı Hichki altyazılı olarak 720p kalitesinde eklenmiştir türkçe dublaj çıktığında film güncellenecektir. Keyifli seyirler hdfilmbaba.com

Continue Reading
Posted in Altyazılı film izle Dram Filmleri izle Hint Filmleri izle

Ajji izle

Ajji izlemeniz için nette ilk hdfilmbaba.com’da Hint filmi olan Ajji altyazılı olarak altyazılı bir şekilde full hd tek parça halinde seyredebilirsiniz Ajji filmi dram ağırlı ve kaliteli bir yapım zaten son zamanlarda hint filmleri ciddi anlamda güzel işler çıkıyor. Ajji konusu kısaca Fakir ve çelimsiz yaşlı bir kadın, küçük torununa cinsel saldırıda bulunan güçlü bir adam cezalandırılmayınca şiddet dolu bir intikam planı yapar.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Hint Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Qissa The Tale of a Lonely Ghost – Yalnız Hayaletin Öyküsü izle

Yalnız Hayaletin Öyküsü 2013 – Almanya, Hindistan ortak yapımı filmdir. Film sömürge sonrası Hindistan’da geçmektedir.
Film türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Filmi 720p full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.
Qissa The Tale of a Lonely Ghost – Yalnız Hayaletin Öyküsü filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Hint Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Taare Zameen Par – Her Çocuk Özeldir izle

Taare Zameen Par 2007 Hindistan yapımı usta oyuncu Hindistan’ın en önemli isimlerinden biri olan Aamir Khan imzalı filmdir.
Aamir Khan bu filmde hem yönetmen koltuğunda hemde başrol olarak yer almıştır.

Filmde harfleri ve sayıları algılamada güçlük çeken bir çocuğun herkes tarafından tembel ve sorunlu bir çocuk olarak görünmektedir. Okula yeni atanan resim hocası çocuğun hayatını değiştirir. Gerçekte ne kadar zeki olduğunu herkese gösterecektir.

Aamir Khan’ın en iyi filmler arasında olan Taare Zameen Par – Her Çocuk Özeldir filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Hint Filmleri izle Romantik Film izle Türkçe Dublaj Film izle

Slumdog Millionaire – Milyoner izle

En İyi Yabancı Film kategorisinde Oscar’ı kazanan film dünya çapında ses getirerek Hint sinemasının dünyada tanınmasına çok büyük bir katkı sağlamıştır.
Slumdog Millionaire – Milyoner filmini türkçe dublaj olarak 720p full hd kalitesinde kesintisiz bir çok izleme seçeneği ile izleyebilirsiniz.
Filmin konusu Jamal Malik Hindistan’ın yoksul sokaklarında abisi ile büyümek zorunda kalan fakir bir hayat sürerken birden hayatı değişir ve milyoner olur. Milyoner yarışmasına katılan Jamal Malik son soruya kadar gelir ve yarışma orada kalır ve bir sonraki gün devam edecektir. Yarışmadan hemen sonra tutuklanan Jamal Malik’in hile yaptığını düşünen polis onu sorguya çeker. İşin gerçeği ise yarışmada çıkan her soru ile ilgili Jamal Malik’in bir hikayesi vardır.

2008 Hindistan yapımı film olan Slumdog Millionaire – Milyoner filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Hint Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Kaakkaa Muttai – Karga Yumurtası izle

Kaakkaa Muttai – Karga Yumurtası 2015 Hindistan yapımı olan film Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sizlere sunmaktayız. Film 720p full hd kalitede olup bir çok izleme seçeneği ile izleyebilirsiniz.
Film Hint sinemasında ilgi görmesinin yanı sıra İmdb üzerinden de yüksek puan alarak herkes tarafından ne kadar beğenildiğini gösteriyor. Filmde iki küçük çocuğun yaşam mücadelesini karınlarını doyurmak için en çok ta bir dilim pizza yiyebilmek için yaşadıkları zorlukları eğlenceli ve dramatik bir şekilde anlatıyor.

Kaakkaa Muttai – Karga Yumurtası filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Hint Filmleri izle Komedi Filmleri izle Romantik Film izle Türkçe Dublaj Film izle

Kampüste Çıplak Ayaklar izle

2009 yapımı olan film Türkiye, Hindistan, Fransa ortak yapımıdır. Kampüste Çıplak Ayaklar filmini türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Film 720p full hd kalitede olup bir çok izleme seçeneği ile sizlere sunmaktayız.

Hikaye İstanbul da bir üniversitede geçmektedir. Fraklı karakterleri olan gençlerin bulunduğu bir sınıfa hintli bir kızın gelmesi ile farklı diyaloglar ortaya çıkacaktır. Farklı kültürlerin bi araya gelmesi ile günümüz gençlerinin hayata bakış açıları değişecektir.

Kampüste Çıplak Ayaklar filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Hint Filmleri izle Tarihi Film izle Türkçe Dublaj Film izle

Elveda Hindistan – Viceroy’s House izle

2017 İngiltere, Hindistan ortak yapımı olan film dram ve tarih türündedir. Elveda Hindistan – Viceroy’s House türkçe dublaj olarak 720p full hd kalitesinde bir çok izleme seçeneği ile keyifle izleyebilirsiniz.

Elveda Hindistan filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading