Posted in Aksiyon Filmleri izle Bilim Kurgu Filmleri izle Korku Filmleri izle

Meg Derinlerdeki Dehşet – The Meg izle

Jason Statham 2018 yılında oynadığı Meg Derinlerdeki Dehşet – The Meg filmi türkçe dublaj tek parça hd kalitesinde filmbaba adresinde iyi seyirler.

Continue Reading
Posted in Gerilim Filmleri izle Korku Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Kapan – Get Out izle

Gerilim ve Korku kategorilerinde gördüğümüz ve güzel izlenebilir seyir zevki veren Kapan – Get Out filmini ekledik. Kapan – Get Out izle, 2017 ABD yapımı olan Kapan – Get Out filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in 2018 Filmleri izle Komedi Filmleri izle Korku Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle Yerli Film izle

Sofra Sırları izle

İyi bir aşçı olan Neslihan sıradan bir hayat geçirirken birden sofrasına konuk olan insanların birer birer ölmesi işleri garip bir noktaya getirecektir. Sofra Sırları izle, 2018 Türkiye yapımı olan Sofra Sırları filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Altyazılı film izle Korku Filmleri izle

İyileşenler – The Cured izle

İyileşenler – The Cured izle, 2017 İrlanda yapımı olan İyileşenler – The Cured filmini Türkçe altyazılı olarak 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Altyazılı film izle Komedi Filmleri izle Korku Filmleri izle

Tragedy Girls izle

Tragedy Girls izle, 2017 ABD yapımı olan Tragedy Girls filmini Türkçe altyazılı olarak 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in 2018 Filmleri izle Aksiyon Filmleri izle Altyazılı film izle Bilim Kurgu Filmleri izle Korku Filmleri izle

Tremors A Cold Day in Hell izle

Tremors A Cold Day in Hell izle, 2018 ABD yapımı olan Tremors A Cold Day in Hell filmini Türkçe altyazılı olarak 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in 2018 Filmleri izle Altyazılı film izle Gerilim Filmleri izle Korku Filmleri izle

Saplantı – Unsane izle

2018 ABD yapımı olan gerilim korku dalında ki Saplantı – Unsane filminin yönetmen koltuğunda Steven Soderbergh yer almaktadır. Yönetmen bu filmi cep telefonu ile çekerek büyük bir işe imza atmıştır. Filmde çalkantılı bir hayatı olan Sawyer onu sürekli rahatsız eden sapığından kurtulmak isterken bir hastanenin psikiyatri bölümünde mahsur kalır. Oradakileri deli olmadığını ikna edene kadar deliler arasında geçirdiği bol gerilimli ve korku dolu anlara maruz kalacaktır. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in 2018 Filmleri izle Altyazılı film izle Bilim Kurgu Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Korku Filmleri izle

The Nanny izle

2017 ABD yapımı olan Bilim Kurgu ve Gerilim ağırlıklı The Nanny filmini Türkçe altyazılı olarak 1080p full hd kalitesinde kesintisiz olarak bir çok izleme seçeneği ile seyredebilirsiniz.
The Nanny filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Korku Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Rings – Halka 3 izle

2017 ABD yapımı olan F. Javier Gutiérrez yönetmenliğinde olan gerilim korku dalında ki Halka serisinin üçüncü filmi olan Rings – Halka 3 filmini türkçe dublaj olarak 720p full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.
Rings – Halka 3 filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Altyazılı film izle Gerilim Filmleri izle Korku Filmleri izle

Dark Beacon izle

Dark Beacon 2017 yapımı korku gerlim türündeki film altyazılı olarak eklenmiştir 720p Kalitesinde Full HD olarak seyredebilirsiniz türkçe dublaj çıktığında eklenecektir. iyi seyirler hdfilmbaba.com

Continue Reading