Posted in Aksiyon Filmleri izle Fantastik Filmler izle Savaş Filmleri izle

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi izle

İlk filminden tam 7 yıl sonra ikinci filmi çekilen Bir İmparatorluğun Yükselişi kaldığı yerden devam ediyor. Bizlere müthiş bir seyir zevki sunan bol aksiyon ve savaş sahnelerini önümüze seren film 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi izle, 2014 ABD yapımı olan 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Aksiyon Filmleri izle Savaş Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

300 Spartalı izle

300 asker ve karşısında bir ordu. Destan yazan bu 300 Spartalı’nın hikayesini filmlere konu eden filmimizi sizler için ekledik. 300 Spartalı izle, 2007 ABD yapımı olan 300 Spartalı filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Aksiyon Filmleri izle Dram Filmleri izle Savaş Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Fury izle

Fury filmimizin konusunda 2.Dünya savaşının sonlarında ki bir topçu tankçı birliklerin yaşam hikayesi anlatılıyor. Savaş ve Dramı bizlere yoğun şekilde gösteren Fury de Brad Pitt oyunculuğu ile bizlere seyir zevkini yaşatıyor. Fury izle, 2014 ABD yapımı olan Fury filmini 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Altyazılı film izle Dram Filmleri izle Savaş Filmleri izle

Yolculuğun Sonu – Journey’s End izle

Yolculuğun Sonu – Journey’s End izle, 2017 İngiltere yapımı olan Yolculuğun Sonu – Journey’s End filmini Türkçe altyazılı olarak 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Altyazılı film izle Belgesel izle Savaş Filmleri izle

City of Ghosts – Hayaletler Kenti izle

2017 ABD yapımı olan City of Ghosts – Hayaletler Kenti filmini Türkçe altyazılı olarak 720p full hd kalitesinde kesintisiz izleyebilirsiniz. Film de 2014 yılında bir grup aktivist yaşadıkları yer İŞİD tarafından ele geçirilince ülkelerinden kaçmak zorunda kalırlar. Bu kötü durumdan kurtulmak için bir şeyler yapmaları lazımdır.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler…

Continue Reading
Posted in Altyazılı film izle Dram Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Savaş Filmleri izle

12th Man izle

2017 Norveç yapımı olan dram ve gerilim ağırlıklı 12th Man filmini Türkçe altyazılı olarak 720p full hd kalitesinde kesintisiz olarak bir çok izleme seçeneği ile seyredebilirsiniz.
12th Man filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Aksiyon Filmleri izle Savaş Filmleri izle

12 Savaşçı – 12 Strong izle HD

12 Savaşçı – 12 Strong izle, 12 güçlü adam bizim film sitelerimiz keyfine göre cevirmişler 12 Strong Filmi türkçe dublaj ya da altyazılı bir şekilde tek parça halinde sitemizde izleyebilirsiniz.

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Savaş Filmleri izle Yerli Film izle

Dağ 2 izle

Dağ 2 izlemeniz için HD Kalitesinde Reklamsız Playerda izlemeniz için sizlerle Dağ 2 filmi bu zamana kadar yapılmış en iyi yerli filmlerin arasında kendine yer buldu sinemada ya da tv de izleme şansı olmayanlar ya da tekrardan izlemek isteyenler için sitemize eklenmiştir. Keyifli seyirler hdfilmbaba.com

Continue Reading
Posted in Dram Filmleri izle Savaş Filmleri izle Türkçe Dublaj Film izle

Beasts of No Nation izle

2015 ABD yapımı olan film Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Film 720p full hd kalitesinde eklenmiştir. Filmin kısaca konusu ise Afrika daki çocuk askerlerin yaşadıkları anlatılıyor.

Beasts of No Nation filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading
Posted in Aksiyon Filmleri izle Dram Filmleri izle Gerilim Filmleri izle Savaş Filmleri izle

13 Hours The Secret Soldiers of Benghazi – 13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri izle

2016 ABD yapımı aksiyon dolu 13 Hours The Secret Soldiers of Benghazi filminin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Michael Bay yer almaktadır. Film sitemizde Türkçe dublaj olarak eklenmiştir. Film 720p full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Filmde Libya’da bulunan ABD büyük elçisine düzenlenen suikast sonucu yaşamını yitirir. Libya’da bulunan Abd ordusu mensubu askerler olayı çözmeye çalışacaklardır.

13 Hours The Secret Soldiers of Benghazi – 13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri filmini sıkılmadan, takılmadan yüksek kalite ile hdfilmbaba.com ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz.
hdfilmbaba.com iyi seyirler diler.

Continue Reading